Knihobit – balíček pro knihomola

3.7.2015

Knihobit je projekt předplatného knížek na míru. Každý měsíc dostáváte balíček s knížkou a dalšími předměty pro knihomoly. Zajímavým prvkem je tedy hlavně překvapení a těšení se na knížku a dárky, které vám vybral někdo jiný.

  • Cena?  V současné době 399 Kč za balíček + poštovné (při dalších nákupech je možné získat slevu)
  • Můžu ovlivnit složení balíčku? Při registraci označíte žánry, které čtete/máte rádi, můžete přidat i odkaz na svoji databázi přečtených knížek (např. cbdb.cz/goodreads.com/databazeknih.cz)
  • Co dostanu? Jednu knížku (novinka ne starší než 60 dní), minimálně 3 další dárky, dopis, příp. další obsah (slevové kupony, časopis). Předchozí balíčky si můžete prohlédnou např. na instagramu s hashtagem #knihobit.

A teď k vlastní zkušenosti. Knihobit jsem objevila na fotkách na instagramu, kde se uživatelé chlubili prvními květnovými zásilkami. Zaujalo mě to, takže červnový balíček už můžu ukázat sama.

Rozbalování:

To je právě na tom fajn a proč jsem ochotná dát docela dost peněz za zajíce v pytli – těšení se na rozbalení, překvápko!

DSC_0014   DSC_0016

Obsah:

Knížka – perfektní výběr (zadávala jsem svůj profil na cbdb.cz), z ní mám největší radost a těším se na čtení.

DSC_0026

Záložky – to úplně nevyužiji, ale asi to bude fajn dárek pro čtyřletou neteř :)

DSC_0029

Čelenka – to taky není úplně můj styl, navíc to se čtením a knížkami vůbec nesouvisí. Asi nespadám úplně do té správné cílovky knihobita… Sluší? :)

DSC_0032 DSC_0020

Časopis – jako nápad dobré, ale tématem mi to tedy vůbec nesedlo. Takže dárek pro tatínka.

DSC_0038

Dopis, drobnosti – sleva na další nákup potěšila, slevová poukázka na audioknihy je taky dobrý nápad, záložky také – jen opět tematicky mimo můj zájem.

DSC_0036 DSC_0035

Plakát So many books, so little time – výborná věc, nemám fotku zvlášť, protože už je předán na zarámování :)

DSC_0017

Celkový dojem je maličko rozpačitý, nicméně klady převažují. Hlavní je skvělý výběr knížky a bezva plakát a samozřejmě to těšení se… Trochu mě zklamaly další dárky a drobnosti, knihobit asi cílí na trošku jinou skupinu čtenářů, resp. čtenářek. Přeci jen už je mi přes 30, mám 2 malé děti a něco načteno, tak už mě ty infantilnější věcičky tolik nepotěší :)

Nicméně příští měsíc opět objednávám a budu ráda sledovat, jak se bude knihobit vyvíjet dál.

0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *